Ръчният наблюдателен термичен монокуляр Asp TM-384 е оборудван с инфрачервен детектор 384 × 288 и OLED дисплей 1024 × 768. Вграденият термичен детектор с висока чувствителност ви осигурява ясна видимост дори при пълна тъмнина. Той поддържа функции за наблюдение, проследяване на горещи точки, измерване на разстояние, Wi-Fi горещо място и т.н. Монокулярът се прилага главно за сценарии като патрулиране, прилагане на закона, издирване и спасяване, налагане на наркотици, борба с контрабандата, конфискация на престъпления, туризъм, пътуване и лов и др.
| Сензор за изображения: | Неохладени фокусни равнинни решетки от ванадиев оксид |
| Макс. Резолюция: | 384*288 |
| Тип детектор | 17um |
| Диапазон на разпознаване | (Превозни средства: 1.4 × 4.0 м) - 564 м (Хора: 1.8 × 0.5 м) - 184 м |
| Разстояние на откриване | (Превозни средства: 1.4 × 4.0 м) - 2255 м (Хора: 1.8 × 0.5 м) - 735 м |
| Обхват на идентификация | (Превозни средства: 1.4 × 4.0 м) - 282 м (Хора: 1.8 × 0.5 м) - 92 м |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Дължина на вълната | 8um до 14um |
| NETD: | <35mk (при 25 ° C, F # = 1.0) |
| Обектив (фокусно разстояние): | 25mm |
| Оптично увеличение | 1.7x |
| Зрително поле: | 14.88 ° x 11.19 ° |
| F номер: | 1.0 |
| Цифрово увеличение: | 1x, 2x |
| Палитри: | Черно горещо Бяло горещо Червено горещо Fusion |
| Монитор: | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Гореща песен: | Да |
| Съхранение: | Вграден модул памет (16 GB) |
| Запис на видео: | Поддържа бордови видеозаписи |
| Заснемане на моментна снимка: | Да |
| Wi-Fi: | Да |
| Тип на батерията | литиева батерия |
| Време за работа на батерията: | До 5 часа непрекъснато бягане |
| Дисплей за капацитет на батерията: | Да |
| Мощност: | 5V DC / 2A, 2W |
| Работна температура / влажност: | -30 ° C до 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Ниво на защита: | IP67 |
| Размери: | 189 mm × 74 mm × 66 mm (7.9 ″ × 2.91 ″ × 2.60 ″) |
| Тегло: | 460 g (1.01 lb) |
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НО .: