- AGM Нощният бинокъл FoxBat-5 е перфектният инструмент за наблюдение на средни и дълги разстояния. FoxBat-5 съчетава единична висококачествена усилвателна тръба за изображение с разделител на лъча, двоен окуляр и надеждна електроника. AGM FoxBat-5 осигурява достатъчно и издръжливо решение за продължително наблюдение и наблюдение на средни и дълги разстояния. Този бинокъл за нощно виждане е идеалният избор за домашна сигурност, развлекателна употреба и дори за научни проекти. Наблюдателите на природата ще се насладят на комбинацията от кристално чист образ и професионална бърза многослойна оптика. AGM FoxBat-5 има опция за монтаж на статив, така че дори и най-дългата нощ няма да е проблем за наблюдателите на птици и егерите.
| Модел Номер на част |
NW1 Gen 2+ (част № 13FXB525104011) NL1 HR Gen 2+ (част № 13FXB525103011HR) |
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) |
NW1 Gen 2+ бял фосфор NL1 Зелен фосфор с висока резолюция, поколение 2+ |
| Резолюция |
NW1 - 47-55 л/мм NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM(Figure of Merit) |
NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Увеличение | 5x |
| Система за обектива | 140 мм; F / 2.0 |
| Полезрение | 9.4 ° |
| Обхват на фокуса | 10 м до безкрайност |
| Контроли | Цифров |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 диоптъра |
| Светодиодни индикатори | Изтощена батерия; Прекомерна светлина |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Инфрачервен осветител | Подвижен IR осветител с голям обсег |
| Тип на батерията | Две батерии 1.5V AA |
| Живот на батерията (работещ) | До 40 часа |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 70 ° C (-58 ° F до + 158 ° F) |
| Тегло | 1070 g (2.35 lb) |
| Размери | 280 × 150 × 78 мм (11.0 × 5.9 × 3.0 инча) |
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
part# .: 501SIOUX940IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM Титанов триножник с дръжка
part# .: 6606TTR1
Титаниевият статив с ръкохватка предлага здрава, професионална поддръжка за вашето устройство. Бързо освобождаващата се плоча на главата разполага със стандартен 1/4 ”-20 винт с резба за монтиране на съвместими обхвати, камери или друга предавка. PISTOL GRIP може да изведе лекотата на заснемане или снимане на статив на ново ниво.
виж повече