ограничено количество 2 бр., КАТО НОВИ, QC преминал
- AGM Fuzion LRF Термографските и цифрови монокуляри за дневно/нощно виждане са едни от най-технологично напредналите и многофункционални оптични устройства в света. Основният механизъм на тези монокуляри се намира в основния термографски канал с неговата високочувствителна 12-микронна резолюция 640x512. thermal detectorТози сензор от AGM ще гарантира не само откриваемост на топлинни сигнатури с човешки размер на разстояние до 2600 метра, но и че изображенията на листа и други фонове ще бъдат ясни и детайлни на по-близки разстояния/дистанции. За разлика от други термомоноли на пазара, Fuzion LRF също са оборудвани с цифров канал за нощно виждане, което е чудесно за подпомагане на разпознаването на цели, открити от термичния канал. Вграденият 600-метров лазерен далекомер просто взема Fuzion LRF
на друго ниво, без дори да се споменават 16GB вградена памет и Wi-Fi съвместимост. Fuzion LRF Монокулярите също са снабдени с множество софтуерни подобрения и много функции, които са станали нещо обичайно в... AGM асортимент от термични продукти: висока чувствителност thermal detector, 35 мм или 50 мм германиев обектив с бленда 1.2, CMOS сензор за ултра-слаба светлина 1920x1080, различни режими на гледане, включително fusion imaging и множество цветови палитри, 8X цифрово увеличение, режим „картина в картината“, вграден лазерен далекомер, до 5 часа живот на батерията с една сменяема, презареждаща се батерия 18650, USB Type-C порт за външно захранване, водоустойчивост IP67. Пакетът включва IR осветител с голям обхват, каишка за китка и зарядно устройство.
| Тип детектор | 12 μm VOx неохладени фокални равнинни масиви |
| Резолюция | 640 × 512 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| NETD | По-малко от 35 mK (25 ° C, F # = 1.2) |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| Система за обектива | 50 mm; F1.2 |
| Зрително поле (HxV) | 8.8 ° × 7 ° |
| Увеличение | 3x - 24x |
| Цифрово увеличение | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Обхват на откриване (6' обект) | 2,600 m/yd |
| Монитор | 1024x768, 0.39 инча, OLED, 50 FPS |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри |
Нажежено черно, нажежено бяло, нажежено червено, сливане, видимо, Сливане на изображения |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Оптично изображение Sensor | 1/2” CMOS с прогресивно сканиране, 1920×1080@25fps |
| Оптичен Sensor Дължина на вълната | 400-1000 nm |
| Фокусно разстояние на обектива на оптичния модул | 22 мм |
| Измерване на разстояние | Лазерен далекомер: до 600 m, ±1 m точност |
| Лазерна дължина на вълната | 905 Нм |
| Клас на лазерна безопасност | Class 1 |
| Hotspot | Да |
| Спящ режим | Да |
| Вградено съхранение | 16GB EMMC |
| Видеозапис | Запис на видео на борда |
| Image Capture | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Тип на батерията | Една акумулаторна батерия 18650 (подвижна) |
| Време за работа на батерията |
До 5 часа непрекъснато бягане (@25°C, WiFi и CVBS изключени) До 3 часа непрекъснато бягане (@25°C, WiFi и CVBS включени) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване |
5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс Поддържа външно захранване |
| Работна температура | От -20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 (водоустойчив) |
| Размери | 184 × 87 × 74 мм (7.2 × 3.4 × 2.9 инча) |
| Тегло (без батерии) | 0.59 кг (1.3 Ib) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече