NVM-40 е стандартът, по който трябва да се оценяват всички комерсиални универсални монокулярни системи сега и в бъдеще. NVM-40 използва най-добрата оптика с многослойно покритие на потребителския пазар, вградена в здрав, компактен и ергономичен композитен корпус. Създадохме това устройство, за да надхвърлим очакванията на потребителите, в резултат на което NVM-40, изграден около търговски усилватели на изображения, предлага несравнима производителност дори при дъжд, солена вода, екстремни температури и среда с висока влажност, без да струва цяло състояние. AGM NVM40 може да се използва в някои от най-предизвикателните среди. Водещи спелеолози и любители на природата се забавляват с тях в най-трудните условия на джунглата в търсенето на редки видове и най-дълбоките пещерни приключения. The AGM NVM40 може да се използва като ръчно устройство или да се монтира на включения колан за глава, с други думи, поставянето на палатката или събирането на дърва за огъня, нощния риболов или просто любуването на звездите става все по-удобно, отколкото беше преди.
NVM-40 се предлага с широк набор от аксесоари, включително лещи с 3x и 5x увеличение за средно до далечно разстояние; стойки за глава или каска, позволяващи работа със свободни ръце; и подвижен IR осветител за използване на дълги разстояния.
|
| Електро-оптичен преобразувател(ЕОП) | Photonis Autogated Gen 2+ "Level 3" International |
| Козметично ниво на ЕОП | NL3i второ най-добро качество |
| Резолюция | 50-57 lp / mm |
| Видими петна | няколко малки |
| NL3i | е бюджетна опция, допуска някои незначителни недостатъци в зрителното поле и по-ниска разделителна способност, но това не влияе върху производителността. |
| Увеличение | 1x (3x и 5x по избор) |
| Система за обектива | 27 мм; F / 1.3 |
| Полезрение | 40 ° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Отдалечние на изходящата зеница | 17 мм |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 диоптъра |
| LED индикатори (във FOV) | - Ниска батерия - IR включена - Прекомерна светлина |
| Автоматичен контрол на яркостта | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Система за автоматично изключване | Да |
| Инфрачервен осветител | Да; Две нива на мощност |
| Тип на батерията | Един CR123A (3V) или AA (1.5 V) |
| Живот на батерията (работещ) | До 40 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | От -40 ° C до + 50 ° C (-40 ° F до + 122 ° F) |
| Температурен диапазон на съхранение | От -50 ° C до + 50 ° C (-58 ° F до + 122 ° F) |
| Тегло | 0.34 кг (0.75 фунта) |
| Размери | 175 × 57 × 80 мм (6.9 × 2.2 × 3.1 инча) |
| Размери (без очило и капачка на обектива) | 122 × 49 × 73 мм (4.8 × 1.9 × 2.8 инча) |
| Пакетът включва | Монокуляр за нощно виждане, тъкан за лещи, мек калъф, ръчен |
Goggle AGM Cap W
ЧАСТ НО .:
AGM Инфрачервеният осветител за дълги разстояния Sioux940 се предлага с акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Щит против мъгла NVM40
ЧАСТ НО .:
AGM защита против надраскване NVM40
ЧАСТ НО .:
Куфар за транспортиране
ЧАСТ НО .:
AGM Sioux850 Инфрачервен осветител за дълги разстояния с монтаж, прехвърляща част от ластовидна опашка към тъкач, акумулаторна батерия и зарядно устройство
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 3X
ЧАСТ НО .:
AGM Афокален Увеличител , 5X
ЧАСТ НО .: