AGM PVS14-51 NW Многофункционален монокуляр HP за нощно виждане Gen 2+ „Фотонис“ AutogatedРъководство Gain контрол ECHO IIT бял фосфор
- AGM PVSМонокълът за нощно виждане 14-51 е здрав, лек, многофункционален уред за нощно виждане. Този монокъл се използва в световен мащаб в едни от най-предизвикателните среди. PVS-14 може да се използва като ръчно устройство или да се монтира на включения в комплекта оглавник.
- PVS14-51 има разширено зрително поле. Неговият 51° FOV обхваща голям визуален диапазон, без да се изисква операторът да променя позицията на устройството. PVSМонокълът 14-51 е пълнофункционален уред, тежащ по-малко от 300 грама. Устройството включва ръчно управление на усилването, функция за автоматично изключване при ярка светлина и вграден инфрачервен (IR) осветител. Функцията за изключване при ярка светлина гарантира, че висококачественият фотокатод... tube е защитена.
AGMЕ PVS14-51 включва набор от допълнителни аксесоари, които да поддържат практически всяка операция.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Ниво 1“ „Фотонис“ AutogatedРъководство Gain контрол ECHO IIT бял фосфор |
| Козметично ниво на ЕОП | NW1 най-доброто качество |
| Резолюция | 57-74 lp/mm |
| FOM | 1600-2000 |
| SNR | 23-28 |
| Видими петна | Ясно полезрение |
| NW1 | ръчно избрано tubes, включваше усъвършенствано ясно изображение. Качеството на изображението е приблизително Gen ниво 3. |
| Увеличение | 1x |
| Система за обектива | 19 мм; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Обхват на фокуса | 0.25 м до безкрайност |
| Регулиране на диоптъра | -6 до +2 диоптъра |
| LED индикатори (в FOV) |
- Ниска батерия - IR включен - Прекомерни светлинни условия |
| наръчник Gain контрол | Да |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Една алкална батерия AA 1.5V |
| Живот на батерията (работещ) | До 50 часа при 20 ° C |
| Диапазон на работната температура | -51° от C до +49°C (от -60°F до 120°F) |
| Температурен диапазон на съхранение | -51° от C до +85°C (от -60°F до 185°F) |
| Тегло | 300 г (10.6 унция) |
| Размери (без капачка на обектива и окуляр) | 102 × 63 × 69 мм (4.0 × 2.5 × 2.7 инча) |
Hard Case
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Sioux940 Long-Range Infrared Illuminator comes included with Rechargeable Battery and Charger
part# .: 501SIOUX940IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM Sioux850 Long Range Infrared Illuminator with Mount, Dovetail to Weaver Transfer Piece, Rechargeable Battery, and Charger
part# .: 501SIOUX850IR1
AGM Инфрачервените осветители с изключително дълъг обхват осигуряват по-големи възможности за гледане с интензивно изображение за операции при слаба или никаква околна светлина. Инфрачервените осветители се използват в райони, където нивото на естествена светлина не е достатъчно. IR осветител осигурява близка инфрачервена светлина, която, макар и невидима с невъоръжено око, може значително да подобри работата на устройствата за нощно виждане. Осветителят разполага с настройки за отклонение в зрителното поле и изходна мощност. AGM IR осветители с дълъг обсег значително разширяват възможностите на оръжейните прицели и устройства за наблюдение на Night Vision.
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 3X
part# .: 61023XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 5X
part# .: 61025XA1
Високопроизводителните лещи Afocal бързо превръщат монокуларите или очилата за нощно виждане в устройства за нощно виждане с дълъг обсег. The AGM афокалните лещи включват много бърза оптика и перфектно зрително поле. Идеален за наблюдение на дълги разстояния. Афокална леща от AGM е лесен и бърз за инсталиране пред съществуващата предна леща на устройството за нощно виждане за незабавно подобряване на зрението. За да монтирате афокалната леща към устройството, я завийте в резбата на стандартния 1X обектив.