ограничено количество 3 бр
- AGM Термичният монокъл Asp-Micro TM160 се превърна в синоним на две думи: надеждност и простота. AspMicro TM160 е страхотен термомонокъл от начално ниво за всеки, който иска да изпита възможностите на термичното изображение. Оборудван с термичен сензор с разделителна способност 160x120 и LCOS дисплей 720x540, той е страхотен инструмент за ловци, къмпингуващи и общи ентусиасти на открито, които искат или трябва да открият присъствието на други животни или хора в пълна тъмнина. Гамата от приложения включва проследяване на кръвта за ловци, което помага при извличането на дивеч, повишавайки безопасността и осведомеността за туристите и къмпингите и общото любопитство през нощта. Asp-Micro TM160 все още се предлага оборудван с много от най-популярните софтуерни функции, които опитните термални потребители желаят: до 10 часа живот на батерията от вътрешна акумулаторна батерия, Wi-Fi гореща точка, AGM Съвместимост на приложението Connect за експортиране и споделяне на изображения и видеоклипове, 0.5-2X увеличение и 8GB вътрешна памет без нужда от карта с памет.
| Тип детектор | Неохладени фокусни равнинни решетки от ванадиев оксид |
| Резолюция | 160 × 120 |
| Честота на опресняване | 25 Hz |
| Response Waveband | 8μm до 14μm |
| NETD | По-малко от 35 mk (при 25 ° C), F # = 1.1 |
| Система за обектива | 6.2 mm; F1.1 |
| Увеличение | 1 × - 4 × |
| Зрително Поле | 24.7 ° × 18.7 ° (H × V) |
| Обхват на откриване (6' обект) | 250 m/yd |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 × |
| Монитор | 720×540, 0.2 инча, LCOS, 50 FPS |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Wi-Fi Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вграден модул памет (8 GB) |
| Видеозапис | Запис на видео на борда |
| Image Capture | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Многоезично меню | Да |
| Тип на батерията | Вградена презареждаща се литиева батерия |
| Време за работа на батерията | До 10 часа непрекъсната работа (с изключена функция Wi-Fi точка за достъп) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване | 5 VDC / 2 A, 1.5 W |
| Interface | USB Type-C |
| Работна температура | 20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Височина на теста за падане | 1.5 м (4.9 фута) |
| Размери | 161 × 61 × 57 мм (6.3 × 2.4 × 2.2 инча) |
| Тегло | 0.25 кг (0.55 фунта) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече