ограничено количество 2 бр., КАТО НОВИ, QC преминал
- AGM Fuzion LRF Ръчният термооптичен и двуспектърен монокуляр е оборудван с висока чувствителност 12μm thermal detector, оптичен детектор за ултра слаба светлина, OLED дисплей 1024×768 и окуляр с голямо зрително поле. Устройството може бързо да открива скрити обекти дори в екстремни условия като дим, мъгла, дъжд, сняг и др. Може да се прилага широко в сценарии, включително патрулиране, издирване и спасяване, задържане на наркотици и задържане на заподозрени. Благодарение на водоустойчивостта си, устройството се представя добре дори при тежки метеорологични условия и трудни среди. Fuzion LRFЛесният за употреба интерфейс, удобните и ергономични контроли правят приемането и приложението изключително лесно. Монокълът предлага три различни варианта на изображение: термичен, видима светлина и фузионен, които могат лесно да се адаптират в зависимост от различните условия на околната среда. Този високотехнологичен монокъл е оборудван с лазерен далекомер за измерване на разстоянието до целта. Fuzion LRF Използва една акумулаторна литиева батерия 18650 за до 5 часа работа. Освен това може да се използва външно захранване, за да се увеличи времето за работа.
| Тип детектор | 12 μm VOx неохладени фокални равнинни масиви |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| Фокусно разстояние на термичния обектив | 35 мм |
| Отвор | F1.0 |
| Зрително поле (HxV) | 7.5 ° × 5.7 ° |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Увеличение | 3.5x - 28x |
| Цифрово увеличение | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Разстояние за наблюдение | 1,653 m |
| Монитор | 1024x768, 0.39 инча, OLED, 50Hz |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри |
Горещо черно, горещо бяло, горещо червено, Сливане, видимо, сливане на изображения |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Режим | Джунгла, разпознаване |
| Оптично изображение Sensor |
1/2” CMOS матрица с прогресивно сканиране, 1960×1200@25 кадъра в секунда |
| Оптичен Sensor Дължина на вълната | 400-1000 nm |
| Фокусно разстояние на обектива на оптичния модул | 22 мм |
| Измерване на разстояние |
Да (лазерен далекомер: до 600 м, точност ±1 м) |
| Лазерна дължина на вълната | 905 Нм |
| Клас на лазерна безопасност | Class 1 |
| Hotspot | Да |
| Спящ режим | Да |
| Вградено съхранение | 16GB EMMC |
| Запис на видео | Запис на видео на борда |
| Заснемане на снимка | Да |
| CVBS изход | Да (чрез USB) |
| Тип на батерията |
Една акумулаторна батерия 18650 (сменяем) |
| Време за работа на батерията |
До 5 часа непрекъснато бягане (@25°C, WiFi и CVBS изключени) До 3 часа непрекъснато бягане (@25°C, WiFi и CVBS включени) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Захранване |
5 VDC/2 A, USB Type-C интерфейс Поддържа външно захранване |
| Работна температура | От -20 ° C до 55 ° C (-4 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 (водоустойчив) |
| Измерение | 158 × 61 × 57 мм (3.2 × 2.4 × 2.2 инча) |
| Тегло (без батерии) | 510 g (1.12 Ib) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече