Ние сме развълнувани да предложим за вашето любезно внимание AGM Монокуляр за нощно виждане F14 Fusion, който съчетава технологии за нощно виждане и термовизионни изображения заедно с режим на синтез на изображения в едно невероятно парче потребителска електроника!
Монокулярът F14 е устройство, което може да изведе вашето екстремно приключение в туризъм изцяло на следващото ниво. AGM F14 ще бъде наистина полезен през нощта, в тъмнина, при екстремни условия като мъгла, дъжд, сняг и литературно всичко, което може да срещнете по пътя си. AGM F14 може да се използва в пещери или гори, когато карате каяк и дори или особено по любимата ви пътека в планината с индикация за азимут и наклон/наклон. Поради водоустойчивостта си AGM F14 се представя добре дори при най-суровите метеорологични условия и ще ви помогне да изпълните всичките си най-смелите предизвикателства на открито.
- AGM F14 може да бъде оборудван с високопроизводителен усилвател на изображението
tubes и 12μm висока чувствителност thermal detector с резолюция 640x512. F14 може да се използва като ръчно устройство или да се монтира на оглавник или директно върху туристическата каска. Лесният за употреба интерфейс, удобните и ергономични контроли правят използването на устройството невероятно лесно и понякога дори завладяващо.
AGM F14 предлага различни варианти на изглед на изображението: термично, класическо нощно виждане и подобрено комбинирано изображение на топлинно и нощно виждане, което потребителят ще обича да бъде в различни условия на околната среда. F14 също е оборудван с ръчен контрол на усилването, така че яркостта на изображението може да се регулира, осигурявайки възможно най-високо качество на изображението, особено при променящи се условия на светлина. Монокулярът използва две акумулаторни литиеви батерии 18650 във външния държач за до 8 часа време на работа в режим на синтез. В режим на нощно виждане устройството може да работи повече от 60 часа.
| Тип детектор | 12 μm VOx неохладени фокални равнинни масиви |
| Резолюция | 640 × 512 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| Фокусно разстояние на термичния обектив | 16 мм |
| Топлинно зрително поле (HxV) | 25.8 ° × 19.1 ° |
| Цифрово увеличение | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Разстояние за наблюдение | 1,500 м (откриване на хора) |
| Корекция на плоско поле (FFC) | наръчник |
| Палитри | Бяло горещо/Черно горещо/оранжево горещо, контур, подчертаване, термично изображение, дъх |
| Видео изход | Да (чрез авиационен щепсел) |
| I2 Нощно виждане Sensor | Gen 2+ или Gen 3 Image Intensifier Tube |
| Ръководство за модул за нощно виждане I2 Gain контрол | Да |
| I2 Модул за нощно виждане Фокусно разстояние на обектива | 25 мм |
| I2 Модул за нощно виждане Зрително поле | 40° |
| Оптично увеличение | 1x |
| Регулиране на диоптъра | -3.5 до +2.5 dpt |
| Излезте от диаметъра на ученика | 15 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 25 мм |
| Изключване на ярка светлина | Да |
| Инфрачервен осветител | Да |
| Тип на батерията | Две акумулаторни батерии 18650 (държач за външна батерия) |
| Време за работа на батерията | Повече от 8 часа непрекъсната работа (режим на синтезирано изображение) Повече от 60 часа непрекъсната работа (само I2 нощно виждане) |
| Показване на капацитета на батерията | Да |
| Външна сила | 5 VDC/2 A (чрез авиационен щепсел) |
| Работна температура | -40°от C до 60°C (-40°F до 140°F) |
| Степен на защита | IP67 (водоустойчив) |
| Размери | 100 × 71 × 86 мм (3.9 × 2.8 × 3.4 инча) |
| Тегло (без батерии) | 380 g (0.84 Ib) |