Новото AGM RattlerСерията термо клипсове C V2 се отличава с водещи в индустрията 12 микрона, под 20 мк thermal detectors. Тези физически атрибути осигуряват на потребителите едни от най-добрите качества на изображението AGM е произвел до момента с потенциални обхвати на откриване до 2600 ярда. RattlerТермокапките -C V2 имат високочувствителен сензор с резолюция 384×288 или 640×512, който осигурява ясно изображение при тежки условия на околната среда, като тъмнина, мъгла, дим, прах, дъжд, сняг, дърво, камуфлаж и др. Rattler-C V2 щипка за закрепване Rattler TC може лесно да се монтира пред дневни мерници, за да се превърне бързо дневна оптика в термовизионно устройство, без да са необходими специални инструменти или оборудване. Захранва се от сменяема и презареждаща се литиево-йонна батерия. AGM Rattler-C V2 осигурява до 11 часа непрекъснат живот на батерията с едно зареждане (2 батерии са включени). Външна 5V батерия може лесно да се свърже чрез USB-C конектор за значително увеличаване на времето за работа. Вграден Wi-Fi модул е наличен и за стрийминг на видео на живо и запис на видео/изображения чрез мобилно приложение.
| Резолюция | 384 × 288 |
| Детектор | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Детектор | По-малко от 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 35 мм; F / 1.0 |
| Оптично увеличение | 1x |
| Зрително Поле | 7.5 ° × 5.6 ° |
| Обхват на фокуса | 2 м до безкрайност |
| Излезте от ученик | 22 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 10 мм |
| Обхват на откриване (6' обект) | 1800 m/yd |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Палитри | Черно горещо, Бяло горещо, Червено горещо, Fusion |
| Корекция на плоско поле | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Режим | Студено, Топло |
| Запис на видео / аудио | Да |
| Image Capture | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| Корекция на дефектни пиксели | Да |
| WiFi Hotspot | Да |
| Гореща песен | Да |
| Измерване на разстояние | Да (стадиаметрично) |
| Запис, активиран от изстрел (SAR) | Да |
| Тип на батерията |
Сменяеми и презареждаеми Литиево-йонна батерия |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | 11 часа (25°C, с изключена гореща точка) |
| Външно захранване | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Диапазон на работната температура | -30 ° C до + 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Макс. Откат | 1000g/0.4ms |
| Тегло (без монтаж и батерия) | 0.54 кг (1.19 фунта) |
| Размери (без монтиране) | 184 × 68 × 67 мм (7.2 × 2.7 × 2.6 инча) |
AGM Thermal Targets 25pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 38mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2381
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 46.7mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2471
AGM Eyepiece for Rattler-C V²
ЧАСТ №: 6328XER21
AGM Окуляр за Rattler-C V² (преобразува единицата в термомонокуляр)
AGM-2127 ADM QR Mount for Rattler-C V2
ЧАСТ НОМЕР: 6306X1271
AGM Thermal Targets 50pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 44mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2441
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 30mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2301
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 50mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2501
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 57mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2571
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 52 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2521
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 54 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2541
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 56 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R261
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 58 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2571
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 60 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2601
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 62 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2621
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 64 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2641
Front Q-R adapter for Rattler-C V2 / Secutor LRF-C: 65 mm
ЧАСТ НОМЕР: 6306R2651