AGM Rattler TS25-384 и Rattler TS35-384 са компактните термовизионни прицели, разработени за 24-часова работа при всякакви метеорологични условия и условия на околната среда. Две опции за обектив позволяват на клиента да избере перфектна единица за вашите нужди, където 25-милиметров обектив, предназначен за снимане на къси разстояния, докато 35-милиметровият модел обектив ще бъде чудесен за мисии със среден обсег.
Термоизолационният прицел има 384 × 288 термичен детектор и 1024 × 768 OLED монитор, който осигурява ясно изображение при сурови условия на околната среда като тъмнина, мъгла, дим, прах, дъжд, сняг, дърво, камуфлаж и др. Устройството се използва като термичен обхват на пушка или ръчен монокуляр. Обхватът се прилага главно за сценарии като патрулиране, лов и др.
Вграденият Wi-Fi модул за поточно предаване на видео на живо и запис на видео/изображения чрез приложение също са на разположение. Захранва се с две батерии CR123 AGM Rattler TS-384 осигурява до 4.5 часа непрекъсната работа. Външна 5V захранваща банка (батерия) може лесно да бъде свързана чрез USB конектор за значително увеличаване на времето за работа.
| Резолюция | 384x288 |
| Детектор | 17μm, неохладена, 50Hz ванадиев оксид, неохладена FPA, NETD по-малко от 35 mk (@ 25 ° C), вълна на отговор - 8 μm до 14 μm |
| Система за обектива | 35 мм; F / 1.0 |
| Оптично увеличение | 2.14 х |
| Зрително Поле | 10.0 ° x 8.0 ° |
| Цифрово увеличение | плавно увеличение до 8x и PIP (картина в режим на картина) |
| Разстояние за наблюдение | Макс. 1235 m |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Мерник | Да |
| Гореща точка и WiFi | Да |
| Измерване на разстояние | Да (стадиаметричен далекомер) |
| Палитри |
БЯЛО ГОРЕЩО, ЧЕРНО ГОРЕЩО, СЛИВАНЕ (горещата част е с бял цвят. От висока температура при ниска температура изображението се оцветява от бяло, жълто, червено, розово до лилаво) НАЖЕГЛЕНО (горещата част е оцветена в червено на екрана. Колкото по-високо е температурата, толкова по-червен е цветът) USB кабел, кърпичка за обектив, ръководство |
| Горещо проследяване |
Да, активиране/деактивиране на маркировката за гореща точка (отбелязвайки най-високото място температура) |
| Видове мерници | 5 вида, 3 цвята, включване / изключване |
| Език на менюто |
17 езика (английски, руски, немски, чешки, Френски, испански, датски, норвежки, шведски, финландски, унгарски, италиански, полски, португалски, румънски, словашки, испански) |
| Режим |
2 режими Режимът на разпознаване подобрява изображението, така че ръбът на обекта да е по-отчетлив. Режимът на джунглата е по-подходящ за ловна среда поради подчертаната функция на малки обекти. |
| Режим на готовност | Да |
| Видеозапис | Да |
| Снимка на снимката | Да |
| DPC (корекция на мъртъв пиксел) | Да |
| Корекция | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| Тип на батерията | Два CR123 |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 4.5 часа |
| Външно захранване | 5V USB |
| Диапазон на работната температура | От -20 ° C до + 55 ° C (-4 ° F до + 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Удар и вибрация | 750 g / ms |
| Тегло | 511 g (1.13 lb) |
| Размери | 226 × 62 × 82 мм (8.9 × 2.4 × 3.2 инча) |
AGM Слънчева захранваща банка 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност.
виж повече
AGM-2111 ADM QR стойка с двоен лост за фамилия Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306LMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2111, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази усъвършенствана стойка разполага с два лоста за хвърляне за допълнителна сигурност на стойката и е оптимизирана по височина и дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашите AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2112 ADM къса QR стойка с един лост за семейство Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 6306SMR1
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2112, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Този монтаж е оптимизиран, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
AGM-2115 ADM еднолостова QR стойка за фамилията Rattler TS
ЧАСТ НОМЕР: 63061151
AGM знае, че вашият мерник обикновено е толкова надежден, колкото е надеждно решението ви за монтаж, така че AGM потърси и си партнира с едно от най-надеждните имена в произведените в Америка системи за монтаж, American Defense Mounts. Ние предлагаме това AGM-2115, монтаж от ADM, специално проектиран за фамилията термични оптични мерници Rattler TS. Тази стойка е оптимизирана както по височина, така и по дължина, за да предложи на опитни стрелци възможно най-голяма гъвкавост при използване на нашия AGM оптика за монтиране на пушка на множество от най-често срещаните платформи за стрелба с релса Weaver/Picatinny. Всички ADM стойки предлагат възможност за регулиране на затягането без необходими инструменти, което прави затягането на място бързо и лесно. Тази стойка за оръжие е конструирана единствено от висококачествени алуминиеви части.
Дълъг, нископрофилен монтаж от една част
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm