ADM QR стойката НЕ Е ВКЛЮЧЕНА (Устройството се предлага със стандартна стойка Weaver)
Новото RattlerV2 е едно от най-очакваните нови продукти. Подобряване на вече считаното за най-продаваното семейство термовизионни мерници в Съединените щати, Rattler V2 съчетава много от най-търсените подобрения в дизайна в един елегантен нов корпус. Тези подобрения включват, но не се ограничават до: драстично удължен живот на батерията, предлаган чрез патентованата система за сменяеми и презареждащи се батерии на устройството, която ще осигури на потребителите до 11.5 часа с едно зареждане (2 включени), разширен асортимент от вградени мерници, разширени настройки за яркост и контраст, запис, активиран от изстрел със звук и 12-микронен високочувствителен термичен сензор. За продуктово семейство, което вече се похвали с едно от най-добрите предложения на пазара, НОВИЯТ... RattlerV2 само ще разширят тази репутация. RattlerV2 19-256 с 19-милиметров германиев обектив и RattlerV2 25-256 с 25 мм обектив са перфектното допълнение към арсенала на всеки ловец. Оборудвани с термосензор с резолюция 256x192, тези устройства имат 2.5X или 3.5X увеличение и обхват на откриване съответно 950 или 1250 ярда. Това базово увеличение, комбинирано с широко зрително поле, прави тези мерници наистина универсална оптика.
| Детектор | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Резолюция | 256 × 192 |
| NETD | По-малко от 35 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Система за обектива | 25 мм; F / 1.0 |
| Увеличение | 3.5 × - 28 × |
| Зрително Поле | 7.0 ° × 5.3 ° |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +5 диоптъра |
| Обхват на фокуса | 0.5 м до безкрайност |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Обхват на откриване (6' обект) | 1250 m/yd |
| Дисплей | 0.39-инчов, OLED, 1024 × 768 |
| Палитри | Черно горещо, Бяло горещо, Червено горещо, Fusion |
| Корекция на плоско поле | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Режим | Студено, Топло |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Запис на видео / аудио | Да |
| Image Capture | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Съхранение | Вградена EMMC (16 GB) |
| PIP | Да |
| Корекция на дефектни пиксели | Да |
| WiFi Hotspot | Да |
| Гореща песен | Да |
| географска мрежа | 10 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Измерване на разстояние | Да (стадиаметрично) |
| Запис, активиран от изстрел (SAR) | Да |
| Тип на батерията | Сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия |
| Живот на батерията (работещ, 20 ° C) | До 11.5 часа (25°C, с изключена гореща точка) |
| Външно захранване | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Диапазон на работната температура | -30 ° C до + 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Макс. Откат | 1000g/0.4ms |
| Тегло (без монтаж и батерия) | 0.49 кг (1.08 фунта) |
| Размери (без монтиране) | 219 × 68 × 67 мм (8.5 × 2.7 × 2.6 инча) |
Hard Case
part# .: 6610HCS1
Куфар , изработено от здрав материал и проектиран специално за безопасно съхранение и транспортиране.
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
ЧАСТ НОМЕР: 6628XPB31
Моля, обърнете внимание, че цената за доставка в рамките на Европейския съюз може да достигне 15–30 евро, в зависимост от вашата държава.
Тази универсална банка за захранване / QI зарядно устройство е оборудвано със слънчев панел, който улавя енергията на дневната светлина и я преобразува в мощност за зареждане на вашите устройства. Можете да зареждате всякакви устройства, защото има вградени Micro-USB, USB-C и Lighting кабели, както и QI безжична технология. Със здрав удароустойчив корпус, устойчив на дъжд дизайн и 30,000 XNUMX mAh батерия, той е идеален за дълги, екстремни преходи. Просто прикрепете тази устойчива на дъжд батерия със слънчево захранване към раницата си и вашите джаджи винаги ще имат допълнителна мощност. виж повече
AGM NE-4400 Ratler V2 Rechargeable Battery
ЧАСТ НОМЕР: 6308R4401
Тази сменяема, мощна, презареждаща се литиево-йонна батерия е специално проектирана за захранване AGM RattlerV2, Rattler-C V2 и термоустройства от серията Clarion
Капацитет - 4,400 mAh
Номинално напрежение - 3.6V
Стандартен заряден ток - 1.32 А
Стандартен разряден ток - < 1 А
Съвместими устройства:
- RattlerСерия V2 - Rattler-C V2 серия - Clarion серия
Размери - 55.9 x 37.4 x 34 мм (2.20 x 1.47 x 1.34 инча)
AGM Thermal Targets 25pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Long, low profile one-piece mount
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm
AGM-2120 ADM a single lever, quick release mount
ЧАСТ НОМЕР: 6306X1201
ADM - еднолостов, бързо освобождаващ се удължен конзолен монтаж за Rattler Оптична серия V2/V3.
AGM NE-Charger for Rattler V2
ЧАСТ НОМЕР: 6308R44C1
Това AGM NE-Charger може да се използва за зареждане на батерията NE-4400. Тази сменяема, презареждаща се литиево-йонна батерия е специално проектирана за захранване AGM RattlerV2, Rattler-C V2 и термоустройства от серията Clarion.
Съвместима батерия - AGM NE-4400 Акумулаторна литиево-йонна батерия
Съвместими устройства
- RattlerСерия V2
- Rattler-C V2 серия
- Серия Clarion
захранване - 5V / 2A (захранването не е включено)
Изходна мощност - 4.2V / 1.35A
Тегло 95 г (3.35 унция)
Размери 80.4 × 76.1 × 38.3 мм (3.16 x 2.96 x 1.51 инча)
Пакетът включва
- Зарядна база
- Заряден кабел
AGM Thermal Targets 50pcs
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1