НОВИТЕ Secutor LRF са създадени, за да разширят и разнообразят линията оборудвани с далекомер термични мерници в AGM асортимент. Въпреки че серията Secutor LRF ще използва същите подобрени термични сензори, които могат да бъдат намерени в повечето AGMНовите продукти на , трите основни разлики включват подобрен лазерен далекомер с обхват 1000 м, цифров компас и използване на захранваща система, базирана на CR123A. Разширеният обхват на LRF, съчетан с непатентованата захранваща система CR123A, прави Secutor LRF универсален вариант за различни приложения. Вграденият компас осигурява на потребителите подобрена ситуационна и позиционна осведоменост. Нововъведените термични сензори под 20 миликелвина подобряват възможностите за измерване на обхват и подобряват способността за откриване и идентифициране на цели на по-големи разстояния. С опции от 50 и 75 мм, Secutor LRF осигуряват повече автентичност от всякога на фразата: дълъг обхват.
| Тип детектор | 12 μm VOx неохладена решетка с фокална равнина |
| Резолюция | 384 × 288 |
| Честота на опресняване | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm до 14 μm |
| NETD разширение | По-малко от 20 mK (@25°C), F#=1.0 |
| Система за обектива | 35 mm; F1.0 |
| Зрително поле (H×V) | 7.5° × 5.6 |
| Увеличение | 3× – 24× |
| Цифрово увеличение | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Обхват на откриване (6' обект) | 1,800 m/yd |
| Отдалечние на изходящата зеница | 45 мм |
| Излезте от ученик | 6 мм |
| Регулиране на диоптъра | -5 до +3 dpt |
| Монитор | 1024x768, 0.39 инча, OLED |
| FFC (корекция на плоско поле) | Автоматично, ръчно, външна корекция |
| Палитри | Черно горещо, горещо бяло, горещо червено, Fusion |
| географска мрежа | 10 вида, 4 цвята, включване / изключване |
| Регулиране на прицела | Дигитално контролирано |
| Лазерен далекомер | До 1000 m, ± 4 m точност |
| Лазерна дължина на вълната | 905 Нм |
| Клас на лазерна безопасност | Class 1 |
| Проследяване на най-висока температура | Да |
| Корекция на дефектни пиксели | Да |
| WiFi Hotspot | Да |
| Режим на готовност | Да |
| Картина в режим на картина | Да |
| Предотвратяване на изгаряне | Да |
| Вградено съхранение | 16GB EMMC |
| Запис на видео / аудио | Да |
| Image Capture | Да |
| Запис, активиран от изстрел (SAR) | Да |
| Тип на батерията | Четири литиеви батерии CR123A |
| Време на работа на батерията (WiFi е изключен) | Повече от 7 часа |
| Външна сила | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Работна температура | От -30 ° C до 55 ° C (-22 ° F до 131 ° F) |
| Степен на защита | IP67 |
| Макс./ Откат | 1,000 g / 0.4 ms |
| Размери (без монтиране) | 215 × 101 × 74 мм (8.5 × 4.0 × 2.9 инча) |
| Тегло (без монтаж и батерия) | 0.6 кг (1.32 фунта) |
AGM Термични мишени 25бр
ЧАСТ НОМЕР: 633125S1
Дълъг, нископрофилен монтаж от една част
ЧАСТ НОМЕР: 0581RXH
Специален, по-дълъг weaver монтаж, нисък профил, направен специално да пасне на Merkel RX Helix и подобни пушки. Дължината на монтажа е 125 мм, а разстоянието между заключващите лостове (център до център) е 110 мм. Може да се използва и на Sako S20, CZ600 Alpha и Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Материал: Основа -> Висококачествена стомана, CNC обработена от твърд материал, черен оксид. Горна част (адаптер за NV/Thermal устройство) -> висококачествена алуминиева сплав
Ухо за откат: фрезовано от твърд материал (без вложка)
Фиксиране: QR лостове - регулируеми и могат да се поставят на желана позиция
Разстояние: от първа точка на заключване до втора 53 mm Пасва: Picatinny релси с минимална дължина 90 mm
AGM-2125 ADM бързо освобождаваща се стойка (за серия Secutor LRF)
ЧАСТ НОМЕР: 6306X1251
Бързоосвобождаващ се монтаж ADM (за серията Secutor LRF)
AGM Термични мишени 50бр
ЧАСТ НОМЕР: 633150S1